Serdecznie zapraszamy dzieci i rodziców do wzięcia udziału
w konkursie plastycznym ph. ” Mój Miś „

REGULAMIN KONKURSU  PLASTYCZNEGO
Organizatorem konkursu jest Przedszkole Miejskie nr 6 w Grajewie, os. Południe 34
1. Konkurs przeznaczony jest dla dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 6 w Grajewie w wieku od 3 do 6 lat. Realizowany jest w przedszkolu. Celem konkursu jest rozwijanie umiejętności plastycznych, wyobraźni i aktywności twórczej dzieci.
2. Tematyka pracy: ,, MÓJ MIŚ ”
3. Technika wykonania pracy: dowolna, praca indywidualna, wykonana wspólnie z rodzicami
4. Forma: praca plastyczna, rozmiar A4
5. Każda praca powinna zawierać metryczkę: imię i nazwisko dziecka, wiek autora oraz grupę przedszkolną.
6. Czas trwania konkursu: od 03.11.2016 do 18.11.2016 r. Prace należy składać u nauczycielek grup.
7. Jury powołane przez organizatorów konkursu oceniać będzie prace w dwóch kategoriach wiekowych:
I kategoria – dzieci 3- 4 letnie
II kategoria – dzieci 5- 6 letnie
Kryterium wyboru najlepszych prac będzie sposób i estetyka wykonania, pomysłowość, dobór materiałów, zgodność tematu pracy z regulaminem.
8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 24.11.2016 r. Najciekawsze prace będą nagrodzone. Decyzje Jury są ostateczne.
9. Uczestnictwo w konkursie oznacza udzielenie zgody na publikację imienia i nazwiska jego uczestnika. Organizator zastrzega sobie prawo do wystawienia i opublikowania prac.
11. Wszystkie prace przechodzą na własność Przedszkola Miejskiego nr 6 w Grajewie.

Organizatorki: Monika Albińska, Elżbieta Ossowska