Dzień Przedszkolaka w PM 6

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Również w naszym przedszkolu ten dzień wpisał się w kalendarz uroczystości. Po śniadaniu w doskonałych humorach wszyscy zebrali się w sali „Muchomorków”. Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania przedszkolaki rozpoczęły zabawę. Było wesoło i kolorowo. Dzieci śpiewały ulubione piosenki i brały udział w różnych zabawach integracyjnych. Za wspaniałą zabawę otrzymały medale z życzeniami.