Mamy sukces !!!

20 maja 2016 r. w siedzibie WOAK w Białymstoku odbył się XXIV Wojewódzki Festiwal Piosenki Przedszkolaków pn. „Mama, tata i ja”. Festiwal miał na celu rozbudzenie muzycznych zamiłowań w połączeniu z rodzinnym śpiewaniem i graniem.

Na prawdziwej scenie, w świetle reflektorów, przed mikrofonem i liczną publicznością prezentowało się blisko sześćdziesięciu przedszkolaków, a wśród nich nasza wychowanka Lena Kosielska, która z dumą  reprezentowała nasze miasto Grajewo.

Poziom wykonywanych utworów był bardzo wysoki, a prezentacje rozśpiewanych uczestników oceniało profesjonalne jury. Mimo ogromnej konkurencji Lena Kosielska wywalczyła II miejsce.

Serdecznie gratulujemy  i życzymy dalszych sukcesów.