V OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

Impreza, która już po raz piąty zgromadziła najmłodszych „olimpijczyków” odbyła się w środę 15 czerwca 2016r. Tego dnia pogoda nie dopisała i spotkaliśmy się na Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Grajewie. Mimo pogodowych przeciwności olimpiada jak zwykle była wielkim sportowym świętem przedszkolaków. Ważnym elementem było zapalenie olimpijskiego znicza, odśpiewanie hymnu oraz przemówienie Burmistrza Grajewa, po którym zaczęły się sportowe zmagania przedszkolaków. Każdy z zawodników, który wykonał wymaganą ilość konkurencji otrzymał medal, dyplom oraz coś słodkiego. Wszystkie dzieci zmęczone, ale uśmiechnięte wróciły do domów.