Konkurs plastyczny pod hasłem ”KRECIK”

W dniu 5 czerwca podczas VI Pikniku Familijnego dzieci z grupy „BIEDRONKI”  zostały nagrodzone i wyróżnione przez jury konkursu plastycznego ph. ”KRECIK” organizowanego przez Grajewskie Centrum Kultury. Nagrody       i wyróżnienia wręczał Burmistrz Miasta Dariusz Latarowski.

Ekspozycja  prac konkursowych zaprezentowana przy głównej alejce spacerowej przyciągała uwagę większości uczestników wydarzenia. A było czym się pochwalić. Różnorodne techniki wykonania, estetyka i wierne odtworzenie postaci Krecika ze słynnej bajki potwierdziły jedynie ogromną wyobraźnię twórczą i talent plastyczny naszych przedszkolaków.

Laureatkami II miejsca w konkursie zostały Zuzanna Kruszewska i Nikola Szlejter, natomiast miejsce III zajęli Jakub Pawełkowski i Lena Kosielska. Wyróżniony został  również Paweł Parda.

Gratulujemy kolejnego sukcesu naszym dzieciakom i życzymy rozwijania talentu.

Ewelina Kruszewska