MAMY SUKCES !!!

19 maja 2016r. w Miejskim Domu Kultury w Grajewie odbyły się eliminacje miejskie Konkursu Recytatorskiego dla Przedszkolaków „O Złotą Różdżkę Dobrej Wróżki”.
Nasze przedszkole prezentowało pięcioro dzieci:
Zuzanna Kruszewska , Jakub Pawełkowski z grupy „Biedronki” oraz Paulina Koniecko, Antoni Wasilewski i Laura Ladzińska z grupy „Muchomorki”.

Jury  wyróżniło Jakuba Pawełkowskiego, a  Antoni Wasilewski i Zuzanna Kruszewska zdobyli  I miejsce i wezmą udział w następnym  etapie konkursu w Białymstoku. Pozostałym dzieciom wręczono pamiątkowe dyplomy  wraz z nagrodą książkową.

Wszystkim naszym wychowankom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.