TURNIEJ EKOLOGICZNY W PM 4

13 MAJA W PIĄTEK …

…dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w Międzyprzedszkolnym Turnieju Ekologicznym „Jestem Małym Ekologiem”, organizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 4
w Grajewie. Nasze przedszkole godnie reprezentowała drużyna trojga dzieci z grupy „Biedronek”
w składzie: Zuzanna Kruszewska, Lena Kosielska i Jakub Pawełkowski. Na widowni zasiadało również pięcioro naszych wychowanków, którzy dzielnie dopingowali swoich rówieśników. Dzieci odpowiadały na pytania, odgadywały zagadki z zakresu ekologii oraz brały udział w konkurencjach sportowych.

Duże zaangażowanie naszych dzieci sprawiło, że wywalczyły I miejsce. Dostały piękne dyplomy, nagrody oraz  puchar, z którym dumnie pozowały do pamiątkowego zdjęcia. Gospodarze przygotowali dla wszystkich uczestników pyszny, zdrowy i kolorowy poczęstunek. W radosnych nastrojach wróciliśmy do przedszkola.

Za rok będziemy się starać powtórzyć wynik.

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>