PRZEDSZKOLAKI W TEATRZE LALKI I AKTORA W ŁOMŻY

27 kwietnia nasze przedszkolaki z grup „Muchomorki” i „Biedronki” wyruszyły na wycieczkę do Teatru Lalki         i Aktora w Łomży na przedstawienie pod tytułem „Tygrys Pietrek”. Była to historia małego tygryska, który boi się wszystkiego w otaczającym go świecie. Za karę dorosłe, odważne tygrysy odbierają mu paski. Jednak gdy mama tygryska rozchorowuje się i potrzebuje pomocy, ten zapomina o swoich lękach i odważnie, nie bacząc na czyhające niebezpieczeństwa, wyrusza w świat, by odnaleźć i sprowadzić lekarza. Jego odwaga zostaje nagrodzona i nasz bohater odzyskuje swe paski. Dzieci z wielkim zainteresowaniem śledziły przebieg przedstawienia, a na koniec nagrodziły aktorów wielkimi brawami. Po spektaklu przedszkolaki  poznały tajniki pracy za kulisami teatru. Już nie możemy doczekać się kolejnego wyjazdu do Łomży :)

« 1 z 2 »