Przedszkolaki z wizytą w szkole

Dla sporej części naszych przedszkolaków ten rok szkolny jest ich ostatnim rokiem w przedszkolu. Przed nimi nowe wyzwanie – nauka w szkole. Aby lepiej przygotować dzieci do startu w tę szkolną rzeczywistość,              14 kwietnia dzieci z grupy „Biedronki” i „Muchomorki” odwiedziły kolegów i koleżanki z Zespołu Szkół nr 3         w Grajewie. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć, jak wygląda sala lekcyjna, zasiadły do szkolnych ławek i razem z uczniami uczestniczyły w ciekawych zajęciach. Brały również udział w pokazie zumby, podczas którego mogły spróbować swoich sił. Mamy nadzieję, że to cenne doświadczenie pomoże dzieciom i ułatwi im przekroczenie progu szkoły we wrześniu!