Ciekawe książki poznać chcesz, do biblioteki wejdź!

13 kwietnia dzieci z grupy „BIEDRONKI”  i „MOTYLKI” odwiedziły Bibliotekę Miejską Oddział dla Dzieci. Mali czytelnicy  w skupieniu słuchali  zabawnych i pouczających treści wierszy.  Pani wyjaśniła przedszkolakom zasady korzystania ze zbiorów  biblioteki.  Wszystkie dzieci  otrzymały zakładki do książek. Wizyta skutecznie zachęciła naszych wychowanków do czytania i wypożyczania książek . Obiecały, że wspólnie z rodzicami zajrzą tu jeszcze nie jeden raz.

Dziękujemy Paniom za piękną lekcję biblioteczną