Przegląd w Hołdzie Świętemu Janowi Pawłowi II

07.04.2016 r. w Grajewskim Centrum Kultury odbył się konkurs muzyczny organizowany w 11 rocznicę śmierci Świętego Jana Pawła II.

Nasze przedszkole reprezentowało dwoje sześciolatków: Zuzanna Kruszewska i Jakub Pawełkowski z grupy „Biedronki”. Soliści otrzymali pamiątkowe dyplomy – wyróżnienia. Konkurs uświetnił występ dzieci czteroletnich z grupy „Motylki”.  Gościnnie przedstawiły dwie piosenki pt. „Biały Pasterz” oraz „Lolek”. Ten występ publiczność nagrodziła gromkimi brawami, a organizatorzy wręczyli maluchom słodkie niespodzianki.

Cieszymy się, że mogliśmy zaprezentować swoje umiejętności podczas tak uroczystego występu. Dziękujemy dzieciom za odwagę i chęć wzięcia udziału w występie, a rodzicom za współpracę.