PODSUMOWANIE AKCJI „ŚWIĄTECZNA PACZKA DLA BEZDOMNIACZKA”

16 marca 2016 r. w naszym przedszkolu gościliśmy panią Katarzynę Blusiewicz
z Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Tego dnia odbyło się podsumowanie akcji „Świąteczna paczka dla Bezdomniaczka” organizowanej przez Centrum Edukacji Ekologicznej w Ełku oraz Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami Oddział w Ełku. Celem akcji była zbiórka karmy dla psów i kotów. Dzieci oglądały pouczające filmy edukacyjne na temat odpowiedzialności za posiadane zwierzęta. Pani Katarzyna Blusiewicz podczas kolejnego już spotkania uwrażliwiła dzieci na krzywdę bezdomnych zwierząt oraz troskę, jaką powinniśmy otaczać opuszczone koty i psy.

W podziękowaniu za zaangażowanie w zbiórkę karmy pani Katarzyna przekazała dla przedszkola dyplom „Przyjaciela Zwierząt”, a naszym wychowankom rozdała plakietki i broszurki „Uśmiechnięte cztery łapy”.

Ogromnym zainteresowaniem cieszyli się również nasi czworonożni goście Pucek
i Miszka. Dwa milusińskie pieski rasy Shih Tzu, które razem z panią Kasią odwiedziły nasze przedszkole.

Dziękujemy wszystkim dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w kolejną już zbiórkę karmy, a pani Katarzynie Blusiewicz za pouczające spotkanie.

Posted in Bez kategorii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *