PAN NADLEŚNICZY W PRZEDSZKOLU

10 marca nasze przedszkole odwiedzili niezwykli goście: Pan nadleśniczy Marian Podlecki miłośnik przyrody, autor książek dla dzieci oraz pani Olga Jabłońska pracownik Nadleśnictwa Rajgród. Pan nadleśniczy zapoznał przedszkolaki z życiem leśnych zwierząt, ich zwyczajami i upodobaniami. Dzieci z zainteresowaniem słuchały opowieści, odgadywały zagadki o zwierzętach, śpiewały piosenki, recytowały wiersze. Wykazały się dużą wiedzą na temat zwierząt i ptaków zamieszkujących polskie lasy. Na koniec otrzymały upominki.
Miłe i pouczające spotkanie uwieczniliśmy na wspólnym zdjęciu.

Serdecznie dziękujemy naszym gościom za ciekawą lekcję przyrody.