PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Dnia 19 stycznia 2016r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. J.S.Bacha w Grajewie odbył się VII Przegląd „Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce”.
Naszą placówkę reprezentowali : Zuzanna Kruszewska, Lena Kosielska i Jakub Pawełkowski z grupy „Biedronek”. Dzieci prezentowały swoje utwory na scenie, przy licznie zgromadzonej publiczności. Wszyscy wykonawcy otrzymali dyplomy uczestnictwa, dużą maskotkę oraz gromkie brawa. Jury przyznało wyróżnienia w kategorii 5-7 lat dla Zuzanny Kryszewskiej i Leny Kosielskiej.
Gratulujemy naszym wychowankom i życzymy dalszych sukcesów.