ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o randze obchodów ich święta w przedszkolu nikomu nie trzeba przypominać.
Miniony tydzień w naszym przedszkolu upłynął pod znakiem uroczystych spotkań z okazji tego ważnego święta. Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień. Licznie przybywający do naszej placówki goście zasiadali przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach przedszkolaków widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju. Każda grupa wspólnie ze swoimi paniami przygotowała część artystyczną, na której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne, wręczyły wykonane własnoręcznie upominki i złożyły życzenia. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku, a na ustach można było zobaczyć uśmiech. Publiczność nie żałowała również pochwał i nagradzała dzieci gromkimi brawami.

« 1 z 2 »