KARNAWAŁOWY CZAS – DO ZABAW ZAPRASZA NAS

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas.
Niezliczone postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Dzieci tańczyły między innymi rock and rolla i kaczuszki świetnie się przy tym bawiąc. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia.