Może być zdjęciem przedstawiającym tekst

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym online pt. „Najpiękniejsza Pisanka” – konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dzieci z naszego przedszkola wraz z rodzicami.

Regulamin w pliku poniżej:

ZAPRASZAMY 🙂

WIOSNA

19 marca br. grupa „Muchomorków” witała z radością wiosnę. Jest to najpiękniejsza pora roku pełna życia i barw. Tego dnia dominowały spódniczki w kwiaty oraz żółte i zielone kolory. Wśród wiosennej dekoracji przedszkolaki z wielkim zaangażowaniem recytowały, śpiewały i tańczyły żegnając zimę i witając wiosnę. Ich świetna gra aktorska na pewno przyspieszy nadejście cieplejszych, słonecznych dni. Mamy nadzieję, że wiosna zagości już na dobre w naszym mieście i obudzi naturę z zimowego snu.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na przedszkolaka 🙂 to wyjątkowa uroczystość, która odbyła się w naszym przedszkolu 17 marca. Mali artyści z Grupy „Skrzaty” zaprezentowali przygotowane piosenki, taniec oraz wierszyki. Dla większości był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej nastąpił akt pasowania, czyli dotknięcie ramienia każdego przedszkolaka ogromną kredką przez Panią Dyrektor oraz wręczenie dyplomów. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy ze swoich pociech. 😍

Zapraszamy do obejrzenia relacji z uroczystości 🙂