KONKURS

Słuchowisko dla dzieci „Bezpieczne ferie 2021”. Zapraszamy do udziału w konkursie!

Tegoroczne ferie zimowe wyglądały inaczej niż dotychczas, dlatego grajewscy policjanci przygotowali słuchowisko dla najmłodszych. Czytając bajki profilaktyczne będą przypominać dzieciom o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Policjanci, chcąc urozmaicić dzieciom zimowy wypoczynek przygotowali wspólnie z władzami samorządowymi zimowe słuchowisko. W każdy czwartek i piątek do końca stycznia na stronie internetowej i fanpage Policja Grajewo publikowana będzie propozycja bajki dotyczącej zimowego bezpieczeństwa. Policjanci zapraszają też do udziału w konkursie plastycznym, polegającym na wykonaniu dowolną techniką pracy na temat wysłuchanej bajki. Prace można nadsyłać na adres e-mail kpp@grajewo.bk.policja.gov.pl wpisując w temacie „Bezpieczne ferie 2021”,  w formie komentarza pod każdą bajką umieszczoną na stronie fanpage Policja Grajewo. Termin nadsyłania prac upływa 31 stycznia 2021 roku.

Link do artykułu dot. wzięcia udziału w słuchowisku profilaktycznym:

https://grajewo.policja.gov.pl/po7/aktualnosci/70619,Sluchowisko-czas-zaczac-Zapraszamy.html

Ponadto informuję, iż przedmiotowe słuchowisko znajduje się również na stronie facebooka prowadzonego przez Komendę Powiatową Policji w Grajewie link do artykułu na facebooku:

https://www.facebook.com/101694438009237/videos/460411801786937

REGULAMIN_KONKURSU

Aktywni uczestnicy konkursu otrzymają nagrody.

Zapraszamy!

 

„RAZEM NA ŚWIĘTA”

 Nasze przedszkole wzięło udział w kolejnej edycji akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na święta”. Celem inicjatywy jest zachęcenie uczniów do niesienia pomocy innym, jak również budowanie wspólnot i więzi międzypokoleniowych. W tym roku zbieraliśmy karmę dla zwierząt z Towarzystwa Opieki Nad Zwierzętami w Grajewie.

Brawa dla wszystkich zaangażowanych!