Regulamin konkursu fotograficznego dla dzieci i ich rodziców

1. „Tu mieszkam – Grajewo w rodzinnym obiektywie”
  1. Organizator: Przedszkole Miejskie nr 6 w Grajewie / os. Południe 34 /  19-200 Grajewo.
  1. Osoby odpowiedzialne: Emilia Skrodzka, Monika Albińska.
  • Komisja oceniające prace: Urszula Kowalczuk, Emilia Skrodzka, Monika Albińska, Ewelina Modzelewska, Mateusz Tuzinowski.
  1. Cele konkursu:
  2. Uwrażliwienie na piękno przyrody, obiektów w miejscu zamieszkania.
  3. Rozwijanie wśród dzieci dostrzegania piękna miejscowości, w której mieszka.
  4. Rozbudzanie zainteresowań fotograficznych dzieci.
  5. Zachęcanie do wspólnego spędzania czasu z rodziną.
  6. Uczestnicy:

Udział w konkursie mogą wziąć dzieci wraz z rodzicami ze wszystkich grup przedszkolnych Przedszkola Miejskiego nr 6 w Grajewie.

1. Warunki uczestnictwa:
  2. Do konkursu zgłaszamy dwa zdjęcia – oryginalnie wykonane bez dodatkowej obróbki fotograficznej. Zdjęcie pierwsze przedstawiać ma dziecko w ulubionym miejscu w Grajewie, drugie zdjęcie powinno przedstawiać rodzica w ulubionym miejscu w Grajewie.
  3. Uczestnik konkursu przesyła fotografie w dowolnym formacie na adres

e-mail: pm6grajewo@wp.pl .

1. W wiadomości email powinny być zawarte takie informacje jak:
  • imię i nazwisko dziecka,
  • nazwa grupy, do której uczęszcza dziecko,
  • imię i nazwisko rodzica ze zdjęcia,
  • numer telefonu do kontaktu,
  • tytuły obu fotografii.
  1. Ocena nadesłanych prac nastąpi pod względem:
  • pracy na temat,
  • kreatywności.
  1. Zgłaszając pracę uczestnik wyraża zgodę na publikowanie zdjęć na stronie internetowej Przedszkola Miejskiego nr 6 w Grajewie i na portalu „Facebook”.
  2. Wszystkie prace konkursowe będzie można podziwiać na wystawie w holu przedszkola.
  • Na wszystkie prace czekamy do 10.11.2020 r. godziny 23.59.
  • Organizatorzy planują przyznanie trzech nagród głównych w obu kategoriach, a także wyróżnienia.
  1. Wyniki konkursu zostaną przedstawione do dnia 13.11.2020 r. (zwycięzcy zostaną poinformowani drogą telefoniczną).
  2. Uroczyste wręczenie nagród nastąpi 16.11.2020 r. w sali przedszkolnej.

Zachęcamy do udziału w rodzinnym konkursie fotograficznym.