Olimpiada Przedszkolaka

20 września odbyła się kolejna Olimpiada Przedszkolaka. Dzieci ze wszystkich grajewskich przedszkoli zmagały się z mnóstwem ciekawych konkurencji. Było dużo pozytywnej energii i sportowych emocji. Wszystkie maluchy otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz medale.

Dzień Przedszkolaka

OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

20 września to ważna data dla wszystkich przedszkolaków. Tego dnia obchodzimy bowiem Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Z tej okazji, w naszym przedszkolu zorganizowane zostały różne atrakcje, gry i zabawy. Naszym przedszkolakom życzymy wielu radosnych chwil wypełnionych zabawą i śmiechem oraz niezapomnianych wrażeń z czasu spędzonego w przedszkolu.

Gamuś

„JA TEŻ POTRAFIĘ GOTOWAĆ” W piątek 7 września dzieci z grupy „Muchomorki” miały przyjemność gościć „Gamusia”. Przedszkolaki wysłuchały opowiadania pt.: „Antek niejadek”, następnie dowiedziały się z jakich produktów wykonuje się rożne potrawy tj.: sałatkę owocową, zupę jarzynową, pizzę, kanapkę. Bawiły się też w zabawę „Łowca okazji, podczas której ćwiczyły spostrzegawczość i pamięć. Dzieci uczestniczyły również w zabawie ruchowej „Slalom między warzywami i owocami”, gdzie miały za zadanie omijać warzywa i przeskakiwać owoce. Odgadywały również Gamusiowe zagadki, poznały Gamusiową rodzinę: mamę, tatę, córkę, syna, babcię i dziadka. Wspólnie z Gamusiem bawiły się przy wesołej muzyce. Trudno było naszym przedszkolakom rozstać się z misiem, bo zabawa była wyśmienita, ale mamy nadzieję, że nas jeszcze kiedyś odwiedzi.