Jaki dzisiaj dzień wesoły – najprawdziwsze święto!
Widzę Babcię tak szczęśliwą – pięknie uśmiechniętą.
Dziadek taki elegancki pięknie ogolony,
To dla Babci – mojej Babci czyli swojej żony !
Dziś słoneczko jasno świeci, zima biała śpiewa.
A w przedszkolu przedszkolaki składają życzenia.
Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom
Zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień
I dużo radości.

Święto Babci i Dziadka jest niezwykłym dniem, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla Babć i Dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

W tym tygodniu obchodziliśmy w naszym przedszkolu wspaniałe uroczystości .
Przedszkolaki z poszczególnych grup pod kierunkiem wychowawczyń zaprezentowały piękne programy artystyczne.

Były to wzruszające wiersze, piosenki okolicznościowe oraz tańce. Dzieci złożyły Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia, wręczając im własnoręcznie wykonane upominki a następnie i zaprosiły gości na słodki poczęstunek.

Atmosfera uroczystości była podniosła i rodzinna. To wyjątkowe spotkanie było pełne radości i szczęścia. Babcie i Dziadkowie byli dumni ze swoich wnuków, a wnuczęta szczęśliwe, że mogły gościć swoich najbliższych.

« 1 z 2 »

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

16.01.2018. uzdolnione muzycznie dzieci z naszego przedszkola wzięły udział  w IX Przeglądzie „Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce”, którego organizatorem była Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. J. S. Bacha w Grajewie. Wśród wykonawców znaleźli się Milena Bąk, Nicola Brakoniecka, Patrycja Makowska, Patrycja Grabowska i Dawid Stypułkowski. Umiejętności wokalne i artystyczne dzieci oceniało Jury powołane przez organizatora przeglądu. Wszyscy uczestnicy prezentowali bardzo wysoki poziom. Dwójce solistów z naszego przedszkola przyznano wyróżnienie: Milenie Bąk i Dawidowi Stypułkowskiemu, a także wręczono nagrody. Wszyscy wykonawcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz słodycze. Życzymy naszym wychowankom dalszych sukcesów artystycznych.

Koncert „Owocowe nutki”

8 stycznia w naszym przedszkolu odbył się pokaz pt. „Owocowe nutki”. Artysta z Białegostoku prezentował instrumenty, które wykonał z różnych owoców i warzyw. Był marchewkowy flet, trąbka z ogórka i papryki, a nawet grający orzech włoski. Przedstawił również nietypowe instrumenty, jakich nie spotkamy w sklepie muzycznym. Na wszystkich grał piękne melodie. Nie zabrakło też śpiewu i niespodzianek.

Serdecznie dziękujemy za wyjątkowy koncert.