„Mama, tata i ja”

20 kwietnia pięcioro dzieci z naszego przedszkola wzięło udział w XXV Festiwalu Piosenki Przedszkolaków ,,Mama, tata i ja”. Aleksandra Jasińska, Maria Lewczuk, Patrycja Grabowska, Patrycja Makowska i Dawid Stypułkowski godnie reprezentowali naszą placówkę. Ola otrzymała wyróżnienie, a Dawid tytuł laureata i będzie walczył o nagrodę na eliminacjach wojewódzkich w Białymstoku.

Serdecznie wszystkim gratulujemy!

pisanki-koszyczek-motylek-wielkanoc

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych,

pełnych nadziei oraz miłości.

Pogodnego nastroju,

oraz najwspanialszych spotkań

wśród rodziny i najbliższych przyjaciół

życzą

pracownicy przedszkola

„WESOŁA WIELKANOC”

Wtorek -11 kwietnia był szczególnym dniem dla dzieci z grupy „Biedronki”. Tego dnia przedszkolaki zaprosiły wszystkie dzieci, pracowników przedszkola oraz rodziców na przedstawienie z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych. Była to okazja by opowiedzieć o przepięknych zwyczajach i obrzędach  związanych z tymi świętami.

Wszystkim gościom dziękujemy za miło spędzony czas i życzymy  WESOŁYCH ŚWIĄT!

Drodzy Rodzice!

Serdecznie dziękujemy Wam za udział w Kiermaszu Wielkanocnym.

Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na zakup pomocy dydaktycznych.

Dzieci i nauczyciele

Konkurs międzyprzedszkolny

Dnia 04.04.2017 roku dzieci z naszego przedszkola z grupy „Biedronki” brały udział w Międzyprzedszkolnym Konkursie pt. „Bezpieczny Przedszkolak”. Organizatorem było Przedszkole Miejskie nr 1 w Grajewie

Nasze przedszkolaki zajęły II miejsce. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

„Dwa serca”

W piątek, 7 kwietnia przedszkolaki obejrzały przedstawienie teatru CoNieco z Białegostoku pt. „Dwa Serca”. Sztuka opowiadała o potrzebie ochrony lasów, a także o odpowiednim zachowaniu podczas przebywania wśród natury. Dzieci z zachwytem oglądały przygody Straszka i żywo komentowały wszystkie wydarzenia.

WIZYTA FUNKCJONARIUSZEK POLICJI

Nadeszła wiosna, a z nią częste przejażdżki rowerowe, spacery i zabawy na placach zabaw. Naszedł więc również czas na przypomnienie zasad ruchu drogowego. W tym celu odwiedziły nas Panie policjantki z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie. Podczas spotkania stróże prawa przekazali najmłodszym najważniejsze informacje dotyczące bezpieczeństwa. Funkcjonariuszki przestrzegały przedszkolaków przed kontaktami z nieznajomymi oraz doradziły jak zachować się w razie spotkania na swej drodze agresywnego psa. Największym zainteresowanie cieszyły się jednak samochody „chodziki”. Trzeba przyznać, że dzieci z dużym zaangażowaniem uczestniczyły w spotkaniu i chętnie odpowiadały na pytania.