Dzień Przedszkolaka w PM 6

20 września obchodzony jest Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Święto to zostało ustanowione przez Sejm, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju i edukacji dzieci. Również w naszym przedszkolu ten dzień wpisał się w kalendarz uroczystości. Po śniadaniu w doskonałych humorach wszyscy zebrali się w sali „Muchomorków”. Po krótkim wprowadzeniu i wyjaśnieniu dzieciom celu spotkania przedszkolaki rozpoczęły zabawę. Było wesoło i kolorowo. Dzieci śpiewały ulubione piosenki i brały udział w różnych zabawach integracyjnych. Za wspaniałą zabawę otrzymały medale z życzeniami.

20160831-021935-8137

Serdecznie witamy wszystkie dzieci, które wróciły do nas wypoczęte po wakacjach. Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.

Dziś 1 września, rozpoczęliśmy kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy. Będziemy odkrywcami, badaczami, podróżnikami, artystami i twórcami,         a wszystko po to, by dobrze się bawiąc jak najwięcej się nauczyć, zdobyć nowe umiejętności i doskonalić te już posiadane.

Życzymy wielu radości, nowych przyjaźni, ciekawych zabaw, dobrego humoru i niezapomnianych przeżyć, a rodzicom owocnej współpracy               i zadowolenia.