SZANOWNI RODZICE I OPIEKUNOWIE DZIECKA !

Od dnia 09.02.2016 r. w kancelarii Przedszkola Miejskiego nr 6 w Grajewie będą wydawane deklaracje o kontynuacji wychowania przedszkolnego na rok szkolny 2016/2017 przez Państwa dziecko w tym samym przedszkolu.
Prosimy o złożenie deklaracji we właściwym terminie do dnia 15 lutego 2016 r.
Niezłożenie deklaracji w wyznaczonym terminie jest jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w dotychczasowej placówce od dnia 1 września 2016 r.

Przedszkola Miejskiego nr 6
mgr Urszula Kowalczuk

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

Dnia 19 stycznia 2016r. w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. J.S.Bacha w Grajewie odbył się VII Przegląd „Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce”.
Naszą placówkę reprezentowali : Zuzanna Kruszewska, Lena Kosielska i Jakub Pawełkowski z grupy „Biedronek”. Dzieci prezentowały swoje utwory na scenie, przy licznie zgromadzonej publiczności. Wszyscy wykonawcy otrzymali dyplomy uczestnictwa, dużą maskotkę oraz gromkie brawa. Jury przyznało wyróżnienia w kategorii 5-7 lat dla Zuzanny Kryszewskiej i Leny Kosielskiej.
Gratulujemy naszym wychowankom i życzymy dalszych sukcesów.

ŚWIĘTO BABCI I DZIADKA

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka i z pewnością o randze obchodów ich święta w przedszkolu nikomu nie trzeba przypominać.
Miniony tydzień w naszym przedszkolu upłynął pod znakiem uroczystych spotkań z okazji tego ważnego święta. Każda grupa przedszkolna zapraszała swoich Dziadków i Babcie w inny dzień. Licznie przybywający do naszej placówki goście zasiadali przy przygotowanych dla nich stołach i z niecierpliwością czekali na rozpoczęcie występu swoich wnucząt. Na twarzach przedszkolaków widać było ogromną radość, skupienie oraz nutkę niepokoju. Każda grupa wspólnie ze swoimi paniami przygotowała część artystyczną, na której dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, taneczne i wokalne, wręczyły wykonane własnoręcznie upominki i złożyły życzenia. Wszyscy z dumą patrzyli na swoje wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek oraz podziękować Dziadkom za cierpliwość, zrozumienie i opiekę, a przede wszystkim za czas, który zawsze mają dla swoich wnuków. Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku, a na ustach można było zobaczyć uśmiech. Publiczność nie żałowała również pochwał i nagradzała dzieci gromkimi brawami.

« 1 z 2 »

Występ „ Muchomorków ” w Klubie Seniora

Tuż przed feriami, 21 stycznia dzieci z grupy „Muchomorki” odwiedziły Grajewski Klub Seniora.
Przedszkolaki wystawiły przedstawienie pt. „Babcia z Dziadkiem dziś świętują”. Dzieci tańczyły śpiewały, recytowały wiersze oraz złożyły życzenia z okazji Święta Babci i Dziadka. Gospodarze byli zachwyceni grą aktorską przedszkolaków i nagradzali ich gromkimi brawami. Na zakończenie miłego spotkania, seniorzy otrzymali od dzieci własnoręcznie zrobione upominki, a dzieci w podziękowaniu mnóstwo słodkości.

KARNAWAŁOWY CZAS – DO ZABAW ZAPRASZA NAS

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.
Tak też było u nas.
Niezliczone postacie z kreskówek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole. Dzieci tańczyły między innymi rock and rolla i kaczuszki świetnie się przy tym bawiąc. Nie zabrakło również konkursów, w których bardzo chętnie wszyscy uczestniczyli. Na twarzach małych tancerek i tancerzy malował się uśmiech, który nie znikał, mimo chwilowego zmęczenia.

bal_napis

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkie dzieci

z naszego przedszkola na

Bal Karnawałowy.

Startujemy 11 stycznia 2016 roku o godzinie 9.00

Życzymy udanej zabawy !!! :-)

OGŁOSZENIE !!!

UWAGA – ZMIANA RACHUNKU BANKOWEGO !!!

Drodzy Rodzice!

Dyrektor przedszkola informuje, że od 1 stycznia 2016 roku uległ zmianie numer rachunku bankowego Przedszkola Miejskiego nr 6 w Grajewie

Opłatę za przedszkole należy wpłacać na nr konta:

98 8768 1013 1300 8787 2000 0020

Podstawowe dane do przelewu:
Odbiorca – Przedszkole Miejskie nr 6
Płatnik – Imię i nazwisko dziecka / PM6
Tytuł – Opłata za Przedszkole Miejskie nr 6 za miesiąc (bieżący miesiąc).

Opłat należy dokonywać do 15 dnia każdego miesiąca.