ŚWIĘTO PRZEDSZKOLAKÓW

20 września obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. My świętowaliśmy dzisiaj :) Hulanki dostarczyły naszym podopiecznym wielu pozytywnych wrażeń, zintegrowały przy wspólnej zabawie dzieci z wszystkich grup przedszkolnych. Kolejny raz potwierdził się fakt, że jesteśmy jedną wielką przedszkolną rodziną.

Wszystkim przedszkolakom życzymy radości, spełnienia marzeń,
uśmiechów na co dzień i samych wyjątkowych chwil
spędzonych w „SZÓSTCE”
Rodzicom gratulujemy cudownych pociech.

Policjantki w przedszkolu

17.09.2015r. najważniejszym wydarzeniem dla przedszkolaków z grup Muchomorki i Biedronki była wizyta policjantek. Tematem numer jeden było bezpieczeństwo dzieci na drogach, lecz nie obyło się bez wielu pytań dotyczących codziennej pracy policjanta. Panie rozmawiały z dziećmi o bezpiecznych zachowaniach na drogach, przypominały jak prawidłowo przechodzić przez jezdnię, jak zachować się, gdy zaczepi nas obca osoba. Największym zainteresowaniem jednak cieszyły się przyniesione do przedszkola samochody. Od dzisiaj na pewno żadne dziecko nie będzie obawiało się spotkania z funkcjonariuszem. Policjant będzie kojarzył się, jako osoba, do której można zwrócić się o pomoc.