„Przedszkola czas już minął nam i jest nam jakoś smutno…”

19 czerwca dzieciaki z grupy „Muchomorki” pożegnały przedszkole. Uroczystość była piękna i wzruszająca. Przedstawienie artystyczne, choć już ostatnie, znów ukazało różnorodne talenty naszych przedszkolaków, które z zaangażowaniem i humorem opowiadały o czasie spędzonym w naszej placówce. Wyrazy wdzięczności za poświęcenie w wychowaniu i edukacji złożone zostały przez dzieci na ręce nie tylko pań nauczycielek, ale także pani dyrektor i pozostałych pracowników. Dzieci otrzymały pamiątkowe książki z dedykacją, dyplomy oraz wspomnienia z minionych czterech lat utrwalone na zdjęciach.Po uroczystości był czas na uściski, ostatnie rozmowy i wspólny poczęstunek. Lata spędzone w przedszkolu na pewno będziemy wspominać bardzo mile.Przyszłym pierwszoklasistom życzymy, by „nauka szła jak z płatka, żeby było tyle szóstek, ile pszczół na polnych kwiatkach. Żeby pochwał było tyle, ile szyszek w gęstym borze. Żeby w szkole było milej, niż nad rzeką lub nad morzem!” Do zobaczenia! :)

IV OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

11 czerwca 2015 roku na Stadionie Miejskim w Grajewie odbyła się IV Olimpiada Przedszkolaka, na której nie mogło nas zabraknąć :)

Aby zachować wszelkie reguły olimpijskie zawody rozpoczęto ceremonią wprowadzenia ” drużyn”. W tym duchu dzieci zaczęły sportowe zmagania. Po emocjonujących konkurencjach nastąpiło wręczanie medali, dyplomów oraz słodkich upominków.

Wszystkim olimpijczykom gratulujemy!

« 1 z 2 »

„Złoty kurczak”

10 czerwca Teatr Lalek „Fraszka” z Warszawy opowiedział nam historię dwóch opryszków – lisa i wilka, próbujących wykraść z pewnego gospodarstwa złote jajo, ażeby z niego wykluła się złota kokoszka. Losy bohaterów trzymały dzieciaki w napięciu, wywoływały żywe reakcje i pozytywne przemyślenia.

JEDNOSTKA CZYTA DZIECIOM

3 czerwca już po raz kolejny uczniowie ZS Nr 2 w Grajewie odwiedzili nasze przedszkole. W ramach społecznej kampanii „Cała Polska czyta dzieciom” przeczytali bajkę pt.: „O rybaku i złotej rybce”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem słuchały i podziwiały występ starszych kolegów i koleżanek. Gorąco dziękujemy za ciekawe spotkanie!

” BAJKOLANDIA DLA MAMY I TATY”

26 maja 2015r. dzieci z grupy IV „Biedronki” zaprosiły swoich Kochanych Rodziców na przedstawienie                 pt. „Bajkolandia dla Mamy i Taty” z okazji Dnia Rodziny. Wszystkie dzieci pięknie przebrane za postacie           ze znanych bajek poprzez życzenia, śpiew piosenki i tańce wyrażały wdzięczność za rodzicielską miłość             i  wychowanie. Gościom ze wzruszenia zakręciła się łezka w oku. Dzieci przygotowały również swoim rodzicom niespodzianki: portrety i laurki. Będziemy ten dzień długo pamiętać i wspominać.
          Kochana Mamo, Kochany Tato
          niepotrzebne Rodzinom złote rybki,
          bajkowe buty czy stoliczki.
          Jesteśmy szczęśliwi, że Was mamy
          i wszyscy bardzo się kochamy.

Wyjazd do Zaścianka

Najstarsze grupy „Muchomorki” i „Biedronki” udały się do zajazdu „Zaścianek” w Barszczach by miło spędzić czas tuż przed rozstaniem z przedszkolem. Atrakcji było mnóstwo: przejazd bryczką, jazda na kucyku i quadach, zabawa w kulach wodnych, na trampolinach i dmuchanej zjeżdżalni, a dla odważnych była ścianka ze wspinaczką! Po takiej frajdzie przyszedł czas na posiłek. Kiełbaski z grilla i pyszna pomidorowa, a na deser słodkości dopełniły wspaniałego obrazu tej zabawy na świeżym powietrzu.

DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka – najradośniejsze święto ze wszystkich, obchodziliśmy go jak zwykle hucznie. Od rana panowała radosna atmosfera. Dzieci bawiły się w ogrodzie przedszkolnym. Wśród atrakcji, które sprawiły im ogromną radość były zabawy z chustą animacyjną, wspólne zabawy ruchowe, taneczne i pląsy przy muzyce. Następnie każdy przedszkolak otrzymał książkę jako upominek. Na zakończenie wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

portret mamy

PORTRET MAMY

Dnia 27.05.2015 r. w MDK w Grajewie odbyło się podsumowanie konkursu plastycznego ph.”Portret mamy.”
Zuzanna Rydzewska zajęła pierwsze miejsce, Patryk Jabłoński i Zuzanna  Kuczyńska otrzymali wyróżnienia.Wszystkie dzieci obdarowano pamiątkowymi dyplomami i nagrodami.
Uczestnikom konkursu gratulujemy.

DZIEŃ MAMY I TATY W „MOTYLKACH”

25.05.2015. dzieci z grupy „Motylki” sprawiły radość swoim najbliższym. Zaprezentowały krótki program artystyczny „Kochamy Was” i wręczyły upominki mamusiom i tatusiom. Występ zakończył wspólny walczyk        z rodzicami. Brawom, buziakom i uściskom nie było końca. Uśmiechnięte dzieciaki, dumni rodzice i wspaniała atmosfera święta jeszcze raz utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że najważniejsza jest rodzina.