SPOTKANIE Z PSYCHOLOGIEM

Beata Andryszczyk, psycholog Poradni Psychologiczno Pedagogicznej w Grajewie przeprowadziła cykl spotkań z rodzicami dzieci oddziału przedszkolnego. Celem spotkania była prezentacja rozwoju psychofizycznego dzieci 5-6 letnich oraz ich ocena gotowości szkolnej.

Conejo-chistera-mago-ilustración

ZACZAROWANE PRZEDSZKOLE :)

Czary mary…. Hokus pokus…. Abrakadabra… Ależ było cudnie, magicznie i tajemniczo…

W poniedziałek  gościliśmy w naszym przedszkolu  magika, który zabrał nas do świata czarów i magii. Wszystkim dzieciom bardzo podobały się niesamowite sztuczki. Niektóre z nich choć na chwilę same mogły zamienić się w małych czarodziejów. Przez całe przedstawienie na małych buziach widzów malował się uśmiech po czym stwierdzić można ,że występ trafiony w dziesiątkę.