Droga Babciu, Drogi Dziadku!

„Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich Babć i Dziadków.          A Dziadkowie wraz z Babciami już czekają przed domami. Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal.”

Z okazji Dnia Babci i Dziadka przedszkolaki przygotowały wystąpienia artystyczne, w których śpiewały, recytowały, odgrywały krótkie scenki, a także tańczyły. Ten mroźny styczniowy czas ogrzały swoim entuzjazmem i miłością do Babć i Dziadków. Publiczność z zachwytem oraz rozczuleniem oglądała przedstawienia pełne humoru, pogody ducha i uczuć. Własnoręcznie wykonanymi podarunkami podziękowały za opiekę i dobroć,       a wspólna zabawa i poczęstunek były wyrazem szacunku i bliskości, jaka łączy wnuczęta z Babciami i Dziadkami.

WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE !

W piątek już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, piratów, policjantów, Spider-Mana czy Batmana, … nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Na tą wyjątkową okazję zaprosiliśmy aktorów z teatru Orzełek z Białegostoku, którzy zachęcali do zabawy przygotowaną muzyką i konkursami. Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc w balu wspólnie ze swoimi paniami. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo,uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Największy zachwyt wzbudziła wizyta Świętego Mikołaja, który przyniósł naszym wychowankom wspaniałe prezenty. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.                                                                                                                                                                                    Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.
Kolejny bal karnawałowy już za rok!

« 1 z 2 »

„Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce”

15 stycznia czworo naszych przedszkolaków: Maria Czapska, Szymon Pięczykowski, Zuzanna Rydzewska oraz Nadia Tołkacz wzięło udział w VI przeglądzie ph. „Najmłodsi w Kolędzie i Pastorałce”. Koncert odbył się w sali Miejskiego Domu Kultury w Grajewie przy współpracy z Państwową Szkołą Muzyczną im. Jana Sebastiana Bacha w Grajewie. Jury postanowiło przyznać naszym dziewczynkom wyróżnienia. Serdecznie gratulujemy sukcesu!